| jupinu2011 a întrebat:

Ma fratilor cum pot sami facsi eu o iubita e una care imi place dar e greu so comving e cam sicaitoare si enervanta dar eu tot vreausa fiu cum ea spuneti-mi cum sa fac plizz

Răspuns Câştigător
| AdryTheBest a răspuns:

Vorbeste cu ea. Simplu. Du-te la ea si intreab-o. Hai, curaj!
Succes!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E de pe TPU?

| tenutza a răspuns:

Invata sa scrii laughing
Daca crezi toate astea depre ea, probabil ca nici nu ar merge relatia asta.
Btw: Eu una nu pot rezista unui baiat "cu cuvintele la el" (atunci cand cuvintele sunt direct proportionale cu realitatea)...
Succes!

| h3r a răspuns:

Tu ești și mai enervant și sâcâitor măăă! sad

| cristinutza07 a răspuns:

Mai inati invata sa scrii