| anonim_4396 a întrebat:

Mă gândesc non stop la el, dar nu îl visez.
De ce? straight face

11 răspunsuri:
| Violente a răspuns:

Visele sunt concepute de către subconstientul tau, partea creierului care percepe lucrurile altfel si le interpreteaza cum vrea, fara voia ta.

Nu te mai strofoca, nu vei putea niciodata sa visezi dupa cum gandesti. Subconstientul va interpreta lumea in care traiesti si ceea ce te inconjoara, isi va face o proprie parere si ti le va expune în vis.

Și inca un sfat : NU CREDE IN VISE!
Domnul fie cu tine.

| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Mai bine nu te mai gandi si fa ceva in realitate nu astepta un vis, totul poate deveni realitate happy

| Azµre a răspuns:

Te gândești prea mult când nu te vei mai gândi îl vei visa!

| darnme a răspuns:

Poate nu il visezi pentru ca nu petreci prea mult timp cu el in viata reala.

| mona a răspuns:

Incearca si nu te mai gandi asa mult la el, poate asa il vei visa

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Duci lipsa de imaginatie, gandeste si tu la ceva mai rational poate il vei visa

| cristinasiiatat a răspuns:

Inainte sa dormi uitate la niste poze cu el si ai sa vezi ca il visezi

| Manuellllaa a răspuns:

Nu trebuie sa-l visezi.

Răspuns utilizator avertizat
| IloveME a răspuns:

O faci intentionat?
De obicei visele noastre sunt compuse din gandurile noastre din zilele precedente!
Stai linistita, nu esti singura! suntem 2!