| anonim_4396 a întrebat:

Ma gandesc sa ii fac un cadou de craciun fetei pe care o plac, m-am gandit sa-i cumpar un colier dragut care i-a placut foarte mult cand am fost in oras dar nu a avut posibilitatea materiala de al cumpara, este o idee buna? as dori sa-mi dati si alte sugestii de cadouri. FUNDA este garantatawinking si VOTUL la fel big grin!

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Nu iti trebuie alata daca nu a luat i-al ca a dorithappy ar fi cel mai oké cadou ce se poate ca cu asta arati ca esti atent cu eahappy si ca vrei sa fie tot timpu bucurostongue si nah mi se pare cel mai oké cadouhappy

| Supps a răspuns:

Ceva simbolic ar impresiona-o mai mult decat ceva cu valoare materiale, luand in calcul faptul ca si ea tine la tine.

| anestiuta a răspuns:

Ar fi o idee foarte buna sa ii iei ceva ce stii sigur ca ii place+ ca ar vedea ca esti atent fata de ea. Pentru o fata poti sa iei orice este adorabil, pufos (nu am vazut tipa care sa le reziste ursuletilor de plus dragalasi, oricat de rockerita ar fi, nu mai vorbesc de restul), flori (asta deja inseamna cam mult din punct de vedere simbolistic), felicitari, obiecte simbolice( un mos, un globulet de Craciun, ingerasi). Depinde mult si ce fel de persoana este. Daca este o tipa practica, e bine sa ii iei ceva util, daca este spontana, copilaroasa poti sa ii iei plusuri. Daca este pasionata de vampiri ii poti lua carti de genul...etc. Ar mai fi o problema. Nu poti sa ii iei ceva foarte costisitor daca nu sunteti impreuna, s-ar putea sa fie un fel de obligatie pentru ea si sa se simta prost. Mult succes! Stai linistit, ai destul timp pana la Craciun sa gasesti ceva potrivit ( daca nu sunt prietene din interes sau foarte mofturoase, fetele sunt usor de mulumit). Pentru noi conteaza foarte mult gestul!