| Loredana1209 a întrebat:

Mă îndrăgostesc foarte repede de orice baiat cu care vorbesc sau care s-a prin preajma mea. Devine o problema foarte serioasa. Am întâlnit de curand un baiat pe internet si mam îndrăgostit de el pe loc doar pentru ca corespunde tuturor plăcerilor si cerințelor mele la un baiat. Vreau sa fim doar prieteni dar nu ma pot controla. Dar am prieten si totuși. numi pot controla gindurile. Ce as putea sa fac sa nu ma mai îndrăgostesc de orice băiat cu care vorbesc?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa ma cunosti pe minelaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Am un sigur sfat a-ti da in acest caz: foloseste-ti creierul inainte sa te lasi purtata de val si iti poti controla si impulsurile!

| Axys a răspuns:

Iesi cu prietenu tau mai des happy pe afara happy cautati s afaceti mai multe lucuri placute intre voi big grin

| Marie18 a răspuns:

Gandeste-te la prietenul tau.
Daca te indragostesti te atatia baieti nu e bine ca ori cum nu poti sa ii ai pe toti.
Prietenul tau te iubeste si de aia e cu tine.
Poti sa vorbesti cu baieti dar ai grija ce vorbesti si gandeste-te mereu ca ai un prieten si ca nu merita sa iti bati joc de el pentru uni care ori o sa isi bata ei joc de tine ori nici macar nu o sa ii intereseze de tine

| GEORGICELCURIOS a răspuns:

Păi tu te indragostesti mai mult pentru ca e frumos, ceea ce e un lucru nu prea bun pentru ca frumusetea e trecatoare, uite un truc: vezi cum gandeste, asta e primul si primul lucru care trebuie sa il faci, apoi vezi cum se comporta, nu e mare lucru, sper ca te-am ajutat

| Pescaru_Leo_2000 a răspuns:

Cum te cheama pe Facebook? XDDDD