| niky01 a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu o fata azi am ajuns foarte aproape de un sarut dar eu am dat inapoi si m-am scuzat.....pentru ca vreau sa fie totul ok adica,consider ca nu sarut pre bine si as vrea niste sfaturi, de unde stiu cum vrea ia sa o sarut sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Asta e ceva ce vine de la sine.Nu poate nimeni sa te invete cum.Pff, nu va inteleg de ce dati inapoi, dar in fine! Sa-mi zici si mie daca o sa mai vrea a doua oara.

4 răspunsuri:
| uRsuLetS18 a răspuns:

Nu a fost bine ce ai facut, in primul rand pentru ca nu ai de unde sa stii tu cum saruti. Poate ca ei i-ar fi placut cum saruti. In al doilea rand, poate ea se simte respinsa acum si crede ca nu-ti place, si ca nu vrei sa o saruti. big grin

| Piiiiiiika a răspuns:

Eh, toata lumea e timid la incepu..cred straight face
Nu trebuia sa faci asta. Poate acea fata chiar te place thinking Si poate s-a simtit respinsa din cauza '' scuzei''
Nu ai cum sa inveti laughing Asta vine de la sine. smug
Data viitoare nu mai da inapoi. oh go on

MUlta bafta :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. a saruta - va apropiati buzele, le apasati putin si gata - ce e mare filozofie?
2. nu te mai gandi la saruturi frantuzesti si nici nu te risca la ele. Daca ea nu baga limbuta, nici tu sa nu o faci decat dupa mai multe saruturi normale, cand sunteti doar amandoi.
Oricum nu conteaza cum vrea ea sa o saruti, fiecare saruta la fel, dar in stilul propriu.

| ჯpLaNe a răspuns:

Sarut-o pasional, cu dragoste nu te gandi la cei din jur