| piticut a întrebat:

Ma la ce va trebuiesc voua funde? ce faceti cu el?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este parte integrantă a site-ului și întrebătorul mulțumește cu această fundiță. Are o valoare de 100 de puncte, se adaugă la restul de puncte acumulate pentru a înainta în rank (poziție/top TPU).
Sunt mulți care oferă funda dar și tot pe atât care cerșesc acest "trofeu" dar toți nu realizează că este ceva stresant și enervant. Nu suntem pentru trofee, ci pentru a ajuta!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cu funditele facem puncte mai multe devil. Cu ajutorul punctelor noi vom urca la rank devil. Si asta ne ajuta foarte mult. Insa doar virtual pe TPU:-)

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Urcăm in rank
o funda=100 puncte

| RawrLexa a răspuns:

Pai nu se face mai nimic cu ele :d
Dar e frumos sa le ai :]]`

| elyteiubeste a răspuns:

E un mod de a aprecia raspunsul cuiva.
eu in felul asta il privesc.
altii vor sa se laude ca vai ce desteptii sunt ei...
eu un fel de a le arata altora ca le multumesti pentru raspunsul lor
sper ca te-am ajutat