| Roubenize a întrebat:

Ma-m certat cu prietena mea acum 2 zile si vreau sa ne impacam si nu stiu cum sa ii zic (nu vreau sa ii zic pe mess)Dau funda si votbig grin

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dui un buchet mare de trandafirilove struck

| ciresik80 a răspuns:

Sun-o dar nu ii zice direct c vrei sa va impacati intreb-o ce mai face stati un pic de vorba si aoi usor usor ii zici si de impacare.

| madalina1995 a răspuns:

Stiu cum e, in primul rand fi prima care face pasul asta. spune-i k vrei sa vorbiti ceva important pentru aman2. ii explici ce inseamna pentru tine prietenia ei si cat de importanta este (de ex: fata intelege.ma k tu nu esti prietena mea ci sora mea, nimic pe lume nu ma face fericita decat o prietenie de vis cu a fost, este si va ramane, intelege k tu esti acolo cand am nevoie de cineva) si adui aminte prin cate ati trecut impreuna. explica-i k o prietenie este mai importanta decat un iubit sau un nou amic\a si nu conteaza motivul trebuie sa ii spui k este importanta si aveti aman2 nevoie una d alta.

| inairina2000 a răspuns:

Sun.o si spune-i sa va intalniti.tot ce trebuie sa faci e sa ii iei o floare care ii place ei. daca inca nu stii incearca un trandafir rosu. cere.i iertare si fi convins ca va veti impaca.