| AnonimAnonimusAnonim a întrebat:

Ma numesc Andrei am 13 ani.Si am facut sex.Co o fata tot de 13 ani.Si de atunci ma doare burta. Ce sa fac?
;-)

Răspuns Câştigător
| andreea9401 a răspuns:

Nu ai ajuns pana in punctul maxim (nu ti-ai dat drumu) te-ai excitat prea rau si fara ejaculare o sa ai dureri de burta... app cam devreme la 13 ani happy

15 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*lier mode on*
Buna,
Sunt ginecolog si am intalnit o multime de baiati care au ramas gravizi dupa o partida de sex cred ca trebuie sa le spui parintilor
Papap
*lierd mode off*

| SoryIna a răspuns:

Poate ai ramas gravid... mai sti? Sau doar ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine...

| LolitaLempicka a răspuns:

Caca-te

| FirstTime a răspuns:

Du-te la ginecolog. App peste 9 luni sa fi pregatit poate vine o fata ceva rolling on the floor)

| DanutzZz1996 a răspuns:

Aii dye **** meee ai ramas gravid laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copile, esti normal? Macar inventeaza o minciuna cu sens.

| GodInLol a răspuns:

Ceeee?
*vomita pe monitor*

| Replay a răspuns (pentru GodInLol):

De acordrolling on the floor))))

| 4everYO a răspuns:

ZI si tu ca te doare pl asa are senstongue

| AnonimAnonimusAnonim explică:

Ce va bateti joc

| AnonimAnonimusAnonim explică:

Ve mi-o trecut burta.Si eu sunt baiat

| gigiT a răspuns:

Poate ti-a dat vreo indigestie

| Replay a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))asta e chiar buna, apropo? esti sigur ca era fata? si nu era baiat? si nu ai fost tu cel ce a stat aplecat?rolling on the floor))))))

| NicusorFermecatoru a răspuns:

Du-te si te c*ca mai baieti, poate asta e motivu

| Craioveanu_Cristian_1985 a răspuns:

Te impusti ca esti prost laughing)