| anonim_4396 a întrebat:

Mă place o fată? Zice că e combinată cu un alt băiat, îşi trimit mesaje şi tot felul. Dar şi eu îi mai trimit mesaje, vorbim pe mess, mă mai ia cu :*... Oare mă place?

Răspuns Câştigător
| MasK2 a răspuns:

Frate nu mai pune botu la toate chestiile astea ca te ranesti singur. Am patit-o acum ceva timp.Bafta.

5 răspunsuri:
| Cristian04 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca te place, incearca sa iti dai seama dupa felul cum se poarta cu tine in viata reala, nu in cea virtuala. Daca o persoana de pe TPU iti da acum :* te place?!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai probabil te place, dar din moment ce e combinata cu baiatul acela nu prea ai ce sa faci! Decat sa ii bati cateva apropouri si sa astepti pana cand nu va mai fi cu baiatul ala. Apoi treci la atac! Bafta happy

| superdorex a răspuns:

Posibil, dar daca e combinata e mai naspa nu? Poate ca vrea sa aiba o rezerva si te tine si pe tine aproape! Intreab-o ce ganduri are, daca ar accepta o iesire cu tine apoi vezi ce planuri are!

| ghiCIne a răspuns:

Din moment ce e cu altul, nu prea ai sanse. Adica, poate ea doar te simpatizeaza, nu neaparat e indragostita de tine.

| Gdeni a răspuns:

E doar prietenoasa. nu iti face sperante