| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am la scoala un coleg care il plac si el imi da aceleasi semne:ca ma cam place. In alte zile nici nu ma baga in seama. Nu stiu ce sa fac. FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Sincer, numai tu poti afla asta! INcearca sa te apropii mai mult de el. Poate in unele zile nu e chiar intr-o dispozitie buna, sau poate e mai timid! sad Alta metoda ar fi daca ai incepe sa te "dai" la alt baiat, cum ar fi sa-l imbratisezi, sa-l pupi pe obraz etc. de fata cu el. Crede-ma, daca chiar te place, nu va sta si se va holba, va actiona cumva, sau se va purta ciudatwinking Asa sunt baietii! Sper ca te-am ajutat putin. :*

1 răspuns:
| AndruţHere a răspuns:

Păi dacă în unele zile nici nu te bagă în seamă nu-i logic că nu-i pasă de tine? Deci nu fi aşa de sigură că te place. Şi cam ce semne îţi dă, de zici tu că te place? Adică dacă te priveşte asta nu înseamnă că şi simte ceva pentru tine(nu mereu). Sper că mă înţelegi. Oricum, baftăă!