| radutorres9 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? cum stii daca unei fete cam de 11 ani asa ii place de tine(si eu am tot 11)? mersi

5 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Uite cum faci :)

CIteste aici http://www.tpu.ro/......sc-despre/

Dupa fa stanga imprejur si du-te la joaca, la fotbal sau fa chestii de copiii;) Lasa relatiile si fetele pe mai tarziu :)

| lyTTTT a răspuns:

Te bate? laughing) ca asa faceti voi astia mici. va tachinati intre voi smug

| sweetys a răspuns:

Daca aveti prieteni comuni pui pe unul dintre ei sa o intrebe daca simte ceva pentru tine, dar sa nu-i dea de banuit.

| NoMusicNoFun a răspuns:

Intreab`o asa i-am spus si eu prietenului meu si a zis ca ma place kiss

| AMNESIA_8860 a răspuns:

O intrebi in fata ma placi loool ce intrebare pui la 11 anilaughing