| me_2878 a întrebat:

MA puteti ajuta cu un sfat despre cum as putea creste cu aprox 10 cm intr-un timp ceva mai scurt? Ms mult pentru ajutor! Funda

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Totul foarte repede? Nu prea se poate, decat dupa ce ai practicat ceva timp un sport:inot, volei, baschet sau intinderi la bara, tot ce se face cu detenta. Fara mancare rationala, sport, factori ereditari buni, echilibru hormonal, nu se poate peste noapte.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apucă-te să faci înot de trei ori pe săptămână.
Pa, pa.

| cOnTexT a răspuns:

Foarte Simplu happy... Mult sex(aici ma ofer daca nu dispui de ajutor) sau inot happy 2-3 sedinte

Răspuns utilizator avertizat
| Alyyynu a răspuns:

Sa stii ca inotul este singurul sport care te inalta cel mai rapid;
Nu stiu pe unde stai dar poti gasi cu vreo 240 ron 12 sedinte pe la floreasca(bucuresti) mi se pare.
Poti face si sala, daca vrei o crestere armonioasa, in timp ce mergi la inot. Dar daca esti fata, inotul ar trebui sa fie destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omg... a facu 4 sau 5 ani inot si am 1-48! LOL... ce sport. faza ii ca fceam in fiecare zi!crying(13 ani-aproape 14tongue)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin metoda lui Procust!

| me_2878 explică:

Ei...nu chiar atat de repede, sunt perfect constienta ca nu se poate... dar nu-mi place innotul am mai fost si e groaznic, un alt sport? credeti ca e bine sa intru in echipa de volei a scolii?