| jokerul23 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? nu am mai sarutat niciodata si as dori niste sfaturi de la voi. mersi pentru. ajutorhappy

Răspuns Câştigător
| cal3star a răspuns:

Lasate purtat de val. puneti buzele peste ale ei, daca deschide gura inseamna ca vrea sa se joace cu limbuta, iti scoti si tu limba si va jucati pur si simplu. Fiecare saruta in mod original, uitate si tu la telenovele nu e greu deloc!

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Uita-te la clipul asta, poate te inspira: http://www.youtube.com/watch?v=eVsQtWhDQx4

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai la inceput o sa fii emotionata, dar o sati treaca dupa primul sarut. lasa-l pe el sa domine. tu doar savureaza placerea e mai cool asa

| bianca a răspuns:

De a 1586748285 intrebare de genul asta dar...
si eu am fost ingrijorata prima data

ideea e ca nu e o arta
sau nu sunt niste reguli...
ii bagi limba in gura si te lasi purtat de val happy