| megga a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu o problema?: O fata de al mine din clasa se comporta cu mine ca si cum i-ar place de mine. Adica se comporta diferit si vorbeste mai mult cu mine decat cu oricare alt baiat, dar am intrebat-o daca ma place si a zis NU! sad Ea i-a spus si prietenei sale ca o plac iar cand am intrebat-o pe prietena ei a zis ca zambea in tim ce ii zicea! Voi ce credeti?! Fundaa!

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

Eu cred ca te placewinking

| megga explică (pentru MetalheadSatan666):

Pai si eu cred! happy

| megga explică (pentru MetalheadSatan666):

Dar nu pot fi sigur! Daca chiar crezi ca ma place de ce nu imi spune!? adica am intrebat-o de 2-3 si a zis NU! Cum as putea fi sigur?!

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru megga):

Face asa pentru. ca nu stie daca tu o placi si nu vrea sa pice de proasta.

Cel putin asta consider eu.

| maaanm a răspuns (pentru MetalheadSatan666):

(Tot eu... dificultăți cu vechiul cont) Tot nu m-ai lămurit scuze! mie imi place de ea și ea știe asta după părerea ta cat % crezi ca nu ma place adică, crezi ca ar fi posibil? Eu chiar țin mult la ea si nu Îmi pot da seama dacă și ea am place mai ales ca îmi tot arata ca ma place (îmi trimite inimioare pe mess sau când îmi spune ceva ma tine de mana dar de ce nu îmi spune? ea știe ca o plac și eu știu ca ma place.

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru maaanm):

Vrea sa faci tu primul pas adica sa fiti impreuna. cred ca te place cam 50% da si 50% nu are cum mai mult asta creste pe prcus pana si eu il plac pe actualul meu doar cam 70% sa spun asa. Dar sa nu crezi ca este putin ci este foarte mult. Cum spuneam eu cred de fapt sunt sigura ca te place si vrea sa faci tu primul pas.