| xBadBoy007x a întrebat:

Ma scuzati am o problemasad ff grava vreau sa ma ajutati repedecrying va rog mult. Deci uite asa este vorba eu sunt cu o fata de 3 saptamani si in seara asta a intrat cumnata ei pe id mi-a dat web etc... si mi-a spus sa o las in pace sa nu vb deloc cu ea la scoala si sa o las in pace definitv ca altfel vine la mine acasa, ea mi-a zis exact unde stau desi ea este din olt"dar sa va zic numai la mine era on si la restul era pe invizibil si prietena mea cred ca i-a spus totul ca ea nici nu ma cunoaste habar nare cine sunt" oare ma pune la incercare sa vada daca tin la prietena mea? chiar nu stiu ce sa fac deci va rog eu nu vreau sa o pierd tin prea mult la eacrying!? ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| Diix a răspuns:

Nu renunta nici intr-un fel! Daca tii la prietena ta, lupta pentru ea! Iubita ta va aprecia acest lucru!

4 răspunsuri:
| covaci101 a răspuns:

Nu ne-ai spus caţi ani aveţi puişor?! thinking

| Sociopat a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu prietena ta despre asta.

| Andree67 a răspuns:

Sigur ca te pune la incercare laughing, fata ti-ar spune-o tare si CLAR pe fata ce ar vrea sa-ti spuna, nu ar pune-o pe cumnata ei sa-ti zica happy succes!

| carm3n a răspuns:

Inkearka sa vb cu ea si sa afli adevarul ea este singura care til poate spune...