| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt atat de singura.Ma refeream de ce e asa de greu sa gasesti baiatul potrivit straight face?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din cauza ca perechea ti-o alegi pentru o viata...Nu poti risca.
Un pantof,daca te raneste,poti sa nu-l mai porti,il lasi uitat intr-un colt sau il arunci si data viitoare cand iti iei pantofi,ai mai multa grija.
Cu un om care te raneste,ce faci?
Trebuie sa cauti si mult si bine, ca sa nu gresesti.
Perechea sufletului nu-i usor s-o gasesti, unii o cauta in zadar o viata!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Este greu sa-ti gasesti perechea potrivita, Pentru asta trebuie sa continui sa cauti!

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Atunci vi sa stam pe intuneric?

| stweety10 a răspuns:

E greu pentru ca si noi avem multe preferinte si asteptari, dar nu fi trista ca o sa gasesti baiatul potrivit, si atunci o sa fi tare fericita. Iesi cu prietenii, plimba`te, gaseste`ti o ocupatie, nu sta degeaba ca sa nu ai timp sa te gandesti la asta. Niciodata nu esti singura.

| Rustin a răspuns:

Vin eu sa stau cu tine tongue

| Unbearable a răspuns:

Este greu sa iti gasesti baiatul potrivit. E Ro, doar, you know...
Daca esti minora, te sfatuiesc sa nu te grabesti, de la 18 ani incolo poti sa-l ai si pe Tantareanu ca amant. happy Mi se pare INUTIL, sincer. Ca sa nu te mai simti singura, stai cu prietenii, familia, si uiti de orice. Ei sunt cei mai importanti pentru tine, desi prietenia este ceva trecator.

| miolina a răspuns:

Ce pretentii ai, domnisoara? Te vad in poza cu doi tipi pusi la punct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru toti exista "Alesul", baiatul potrivit pentru fiecare.
Eu sunt foarte bun, intelegator, glumet, serios, mereu ajut fetele si chiar sunt foarte bun prieten cu ele, si iata, ca si pentru mine este greu sa gasesc fata potrivita.