| otilikapostolik a întrebat:

Ma simt ca o proasta! Cea mai proasta din lume!
Sunt desteapta, dar faza ca na sunt si eu mai plinuta dar inalta! Nu am nicio prietena...toate zic ca sunt dar am aflat ca au facut niste chestii si ni mai sunt! Numai am nici mama fiind ca a murit si nu stiu ce sens are viata asta! Ma simt ca un **** de calcat pe el! Oare de ce eu? Ce sa fac? Nu am niciun prieten!

Răspuns Câştigător
| AlexzMkD a răspuns:

Crede-ma,pentru mine mai bine stau pe calculator si nu am prieteni reali...

4 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

O sa ai. toate la timpul lor...

| CrazySoursD a răspuns:

Nu o lua asa tragic te rog. Nici eu n-am prieteni adevarati si chiar sunt dezamagita si ma intreb de ce unii au prieteni si eu nu. Apoi imi aduc aminte ca eu caut prieteni adevarati,nu orice prefacut. Mai bine citesti niste carti psihologice, vorbesti cu o persoana adulta sau cu un necunoscut care sa te asculte si sa-ti dea sfaturi. Stiu cat de singur te simti cand te uiti in jurul tau si nu e cineva. Nu conteaza numai prietenii in viata asta si daca nu i-ai intalnit pana acum, nu inseamna ca nu-i vei mai intalni. Cauta alte persoane!

| darkmonster a răspuns:

Nu mai gandi asa, nu-ti face bine. prietenii adevarati se numara pe degete. mama mereu imi spune ca cel mai bun prieten iti este buzunarul. trebuie sa fi puternica, sa lupti. nu le baga in seama, nu trebuie sa te izolezi, crede-ma. prieteni nu prea o sa gasesti, tine-i pe astia pe care-i ai, rai / buni cum sunt ei. nu trebuie sa ai incredere in nimeni, ar trebui sa-ti alegi prietenii. inveseleste-te! toate cele bune happy. va fi bine, o sa vezi!

| Crucified a răspuns:

Într-adevăr eşti un căcat părăsit şi de muşte. Nici de scris nu ştii să ştii să scrii corect. A cui e vina dacă tu eşti grasă şi bagi şaorme în tine?