| nuamideecenumesapun a întrebat:

Ma simt foarte foarte rau, am nevoie neaparat sa vorbesc cu cineva, am nevoie de sfaturi, de incurajare. sad Simt ca nu mai suport, sunt depresiva, gandesc numai negativ, am nevoie sa vorbesc cu cineva mai detaliat despre asta. sad Cine stie ca are rabdare si ma poate ajuta cu niste sfaturi, rog sa-mi lase un id in privat ca sa-l contactez. Sunt multe de povestit, am multe pe suflet, nu vreau sa plictisesc toata lumea pe aici. sad

19 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Te pot ajuta eu daca doresti! am toata rabdarea din lume! lasa-mi id tau pe privat! :*

| nuamideecenumesapun explică (pentru Analytical):

Of nici tie nu iti pot trimite mesaj cu id-ul, nu stiu ce are sad

| Chauderitza a răspuns:

happy Te voi ajuta eu kiss

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Daca crezi ca e chiar necesar sa vorbesti cu cineva, poti sa-mi lasi id-ul pe privat. happy

| nuamideecenumesapun explică (pentru Lk_Lucian_1990):

Buna,nu pot trimite mesaje vad...sad lasa-mi tu id-ul tau. mersi!

| Lk_Lucian_1990 a răspuns (pentru nuamideecenumesapun):

Nici eu nu-ti pot da mesaj pentru ca sunt utilizator junior. sad

| nuamideecenumesapun explică (pentru Lk_Lucian_1990):

sad sad imi pare rau

| oanaoana23 a răspuns:

Povesteste aici mai multe minti gandesc mai bine decat una. toti te putem ajuta cu sfaturi diferite. tu ai sa poti face o selectie din toate si il alegi pe cel mai bun

| William a răspuns:

Salut, as vrea eu sa te ajut.

| LuizaaxD a răspuns:

Sunt dispusa sa te ascult
Vrei idul de mess?

| MonkeyBoss a răspuns:

Iesi la o plimbare, gerul te va trezi putin la viata, apoi bea un ceai caldut, uita-te la un film bun, eventual o comedie, nu mai asculta muzica depresiva, si-ai sa vezi ca problemele ti se vor parea mult mai usoare.

| andreiemil a răspuns:

Pot sa te ajut
id-ul meu de mess este danielapop11@yahoo.com

| beebyy a răspuns:

Ai gasit pe cineva care te asculte?

| HaPpY17 a răspuns:

Lasa-mi id tau pe privat si chiar voi incerca sa te ajut... daca te ajuta cu ceva sunt viitor psiholog si poate te vei simtii mai bine dupa ce vei vorbii cu mie...te pup

| Gabriella123 a răspuns:

Hey, daca vrei, as fi bucuroasa sa te ascult.

| nuamideecenumesapun explică (pentru Gabriella123):

Lasa-mi id-ul tau, te rog :*

| algernona a răspuns:

Nu plictisesti, cred ca toti cei trecuti prin viata sunt curiosi de ce ai de spus si sunt gata sa te ajute si sa te sustina cum pot!