| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt groaznic.am crezut ca eu nu l mai iubesc si am vrut sa ma despart de el dar inca nu i am spus pana acum nu i am aratat decat indiferenta si stiu ca am gresit. dar azi nu i am zis ca ies mai devreme de la scoala si ne am intalnit in maxi. el a primit un telefon cu nr privat si a raspuns persoana care era cred ca era fata din ce am auzit. el ii spunea"spune mi cine esti si suna ma cu nr tau ca sa il aflu si eu si apoi poate ne vedem"dupa fata i a spus ca il are de l una alexandra si nu a vrut sa spuna care.si in momentul ala eu (care am crezut ca nu mai simt nimic pentru el) m am simtit groaznic, chiar imi venea sa plang fiindca eu eram langa el si macar putea sa nu i zica nimic aleia si el i a zis ca poate se intalnesc si chiar daca eu nu i am mai zis nimic ma deranjeaza ca nu i a pasat. puteam sa stam de vorba si sa punem punct dar noi acum practic suntem tot impreuna.si el isi bate joc pe fata.

va rog da ti un sfat ma simt groanic credeam ca nu l mai iubesc si acum ma doare ce s a intamplat azicrying

Răspuns Câştigător
| jaga_7779 a răspuns:

Asa sunteti voi fetele vreti sa pareti tot timpu mai indiferente, daca il iubesti si te iubeste vorbeste cu el fata in fata si demonstreazai ca iti pasa de relatia voastra

3 răspunsuri:
| Sofletzel a răspuns:

Pai tu simteai ca el te iubeste,este dulce mereu cu tine,depinde numai de tine si atunci tie iti era indiferent de ceea ce faci caci stiai ca ce nu vei face te va ierta.Ti se parea ca nu simti nimic,dar in realitate nu era asa,tu simtiai dar n-aveai nevoia sa arati,ca el nu-ti dadea nici un motiv.Dar acum cind a vorbit cu ea,si cred ca in special ca tu sa fii geloasa pe el, ceea ce tu ai facut ai inceput a simti ca se poate indeparta si te va lasa el pe tine, si iata ca ti s-au aratat sentimentele care tu nu le vedeai.Acum daca el te iubeste,vorbeste cu el pe tema asta,intreaba-l de ce i-a raspuns asa daca voi mai sunteti impreuna,zii ca-l iubesti si ca nu vrai sa-l pierzi si sa nu mai faca de astea.Cel mai bine e sa intrebi tot ce vrei sa afli de el, nu trebuie sa-ti fie rusine, sau ceva de genu ista caci sunteti impreuna si toate problemele le rezolvati amindoi.Bafta happy

| RemaxiS a răspuns:

Eu ti-as da un sfat daca il iubesti cu adevarat lasa-l in pace
daca nu poti uitate la nana blackstone ca o sa pricepi ca si aia sufera cam tot asa

| danyyy_1462 a răspuns:

Poate i si vina tah ca esti indiferenta cu el sau ai fost ia-l seara invita-l i oras fi mai romantica si spune-i ce simnti si sa rez toate problemele sa vezi poate nu te insala face asa doar sa te simnti prost pentru ca probabil si el so simntit.ai grij del iub si te iub aveti grij.bafta sper ca ti-am fost de ajutor