| aeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

Ma simt in plus in ceea ce spun in relatia cu iubitul meu si mama lui ce s a fac simt ca isi baga nasul mai mult decat trebuie intre noi cum sa procedez nu accepta si nu realizeaza ca mama lui nu mereu vrea sa sa fie asa adica cand nu ii comvine ei ceva il intoarce cateodata...ce pot face sa fie bine avem apr 2 ani impreuna

5 răspunsuri:
| nicosweet a răspuns:

Doar de dragul lui, incearca sa intelegi, si sa accepti situatia...si eu am aceeasi problema..insa nu o mai bag in seama. orice as face, nu-i convine..incearca sa vorbesti si cu iubitul tau, spune-i ce te deranjeaza, si k o sa incerci sa nu iei in seama, dar numai daca si el incearca sa nu mai faca tot ce spune ea..asta numai daca te iubeste.

| neutrino a răspuns:

Pretentiile tale sunt mari. Fiecare mama isi protejeaza copilul asa cum crede ea.

| Dexter27 a răspuns:

Suntetzi doua pers care doriti sa manipulati un baiat, incearca sa o aduci de partea ta pe mama lui si nu-l pune sa aleaga intre tine si maicasa ca nu o sa poata. Inca ceva sa nu-i reprosezi ca mama lui asa si asa ca o sa raceasca fata de tine. Incearca sa-i zici la iubit ca mama lui are dreptate dar nu ar fi mai bine pentru noi... u ce zici). La iubitul tau iai pus vreodata intrebarea ca ce asteptari are de la relatia voastra si ce si-ar dori pe viitor.

| onasis1961 a răspuns:

Ce vârstă aveţi?

| drhotzu a răspuns:

Pai in primul rand mai treci pe scoala, si pune niste semne de punctuatie. lasa baietii si problemele lor cu mamele, si mergi la orele de romana!