| aVicii a întrebat:

Ma simt in plus, vad ca toti copii de 12-13-14 ani sunt intr-o relatie frate ei nu ai nici ***** dar iubit/a au, am incercat sa intru in vb cu niste fete dar nimic, unele nu-mi raspundeau la measje, unele raspundeau doar din plictiseala...

Sunt cu moralul la pamant!
Help

21 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Presupun ca ai 14/15 ani de comentezi de restul de 12, 13, 14. Pai, norocu nu tine cu tine, n-ai de ce sa fii cu moralul la pamant, pentru fiecare exista cineva te asigur eu, daca nu-ti gasesti nici una pana in 18 ani, scuza-ma frate ca-ti zic, dar esti urat de arunca cosul cu hartii in tine

| aVicii explică (pentru Aylee):

Nu ma simt deloc urat, mi-ai mai spus fete ca sunt simpatic.dar mno..nu am fost atrase de ele.happy

| Aylee a răspuns (pentru aVicii):

Pai, daca alegi numai cele mai frumoase flori din curte, mereu ai sa patesti asa. Sper ca nu visezi si tu la o Bianca Dragusanu in miniatura, nu?

| LeontinAndrei a răspuns:

AVicii, cati ani ai? Problema este ca inca nu stii cum sa abordezi o fata, lucru pe care toti trebuie sa il invatam mai devreme sau mai tarziu. Nu este nici o problema, insa trebuie sa intelegi cateva chestii importante despre fete si femei. Probabil cele cu care ai incercat sa vorbesti te-au adaugat deja la ceea ce noi numim "Friend zone" (doar amici), lucru pe care tu trebuie sa-l eviti cu fetele.

Nu ai de ce sa fii cu moralul la pamant pentru ca oricum daca ele nu te vor tu nu pierzi nimic, ba din contra tu esti in avantaj pentru ca ele sunt cele care au de pierdut. Fruntea sus, mergi mai departe si incearca sa nu bagi in seama toate prostiile.

Legat de fete... daca vrei sa inveti cum sa abordezi o fata poti cauta pe internet ca sunt niste materiale absolut geniale despre asa ceva si care iti vor fi foarte folositoare pentru cand vei mai creste.

Be smart and have fun.winking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Frate, ce i al tău e pus deoparte.

| aVicii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bine spus, dar cand fratele meu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru aVicii):

Frate si eu caut de mult o fată si nu am, si am primit exact acest răspuns.Ce e al tău e pus deoparte, stie Dumnezeu cînd e momentul potrivit.

| aVicii explică (pentru CristiDinBucuresti):

Chiar imi plac raspunsurile tale!

| raluer a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da ma dar daca o sa cauti ca disperatu nu o sa gasesti niciodata, fetele observa asta plus ca depinde si cum arati, daca nu le place ce vad ce sa le faci laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru raluer):

Da, ai dreptate, timpul le rezolvă pe toate, dar m ai presus decît timpul este Dumnezeu, el stie cînd si dacă este acum timp pentru asta.

| RAY a răspuns:

Alea nu sunt relati si jocuri copilaresti, fetele sunt materialiste daca nu le vb de banii nu vb cu tine

| NoNameexd a răspuns:

Ha,ha! Ești fraier, fără supărare! Cine ți-a zis ție că trebuie să fi la fel ca acei copii? Acei copii n-o să ajungă mare lucru mai ales fetele cu iubiți de la 8 ani! Vezi-ți de viața ta, bucură-te de copilărie că n-o să te mai întâlnești cu ea în veci, că de iubită o să ai timp toată viața înainte. Calmează-te, că dacă ești diferit de ceilalți ești mult mai apreciat de toată lumea. Multă baftă!

| OlariuRox a răspuns:

Hey,ceti trebuie tie fete acum, ai tot timpul din lume sa-ti faci iubita de ce trebuie sa te grabesti? vrei sa fi in ton cu baietii de varsta ta? Stai cuminte si nu te mai agita o sa vina si fata ta atunci cand nu te astepti tongue

| rotwath123 a răspuns:

Frate dai dracul is niste nesimtiti o sa-i paraeasca in cateva zile daca nu sapt gandeste-te asa vorba aia graba strica treaba fratemiu si-a gasit 3 lau parasit acu are una de 1 an si ceva is impreuna si daca iti gasesti acu o sa te lase daca iti gasesti mai incolo o sa le pastrezi cu lacat happy crede-ma un coleg de al meu de 10 ani are iubite de inchiriat le mai ia 3 zile pe urma le lasa ieri a avut-o pe stefi acu o are pe luiza e cel mai aratos dar e si cel mai dus e cat de cat destept dar cam injura si face ca toti aia alearga injura loveste

| ღAndréeღ a răspuns:

Vorbeste cu ei! Spune-le ca te simti neglijat. Dar nu cred ca toti prietenii tai au prietene mai ales la varstele astea thinking Trebuie sa ai si uh vre un prieten cu care chiar ai ce discuta iar daca nu ai fa-ti, ce mai stai?! Deabia cunosi si alte persoanewinking. In ceea ce ii priveste pe prietenii tai, stai linistit ca relatiile la varsta asta dureaza foarte putin. :* Repet: Vorbeste cu ei. Spune-le ce simti! Poate asa isi vor da seama ca au gresitwinking :*

| raluer a răspuns:

Banuiesc ca aceeasi varsta o ai si tu, ai tot timpul inainte. Ai sa vezi, o sa cresti si o sa ai parte si de iubite. Nu sta sa cauti ca nu ai sa gasesti nimic special, distreaza-te si cand va veni timpul vei avea parte si de din astea

| aVicii explică (pentru raluer):

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru raluer):

Eu am 35 ani, dvs?

| raluer a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu 18

| FrozeNCola a răspuns:

I know that feeling bro happy

Linisteste-te si e ok totul apoi, crede-ma. Am trecut si eu prin asta.

| AlinT97 a răspuns:

Frate,nu trebuie sa gandesti asa uite o vorba buna"dupa fete si dupa tren sa nu astepti nciodata pt.ca vin altele " nu trebuie sa ai neaparat o relatie ca sa fii un prieten bun..incearca sa nu fii mare si tare pe langa fete "smecher" sunt foarte multe fete care adora baieti putin mai retrasi pentru ca le place sa te descoperehappy poti vb cu o fata doar prietene o perioada si apoi daca sunteti de acord puteti sa incepeti o relatie nu fi slab fii barbathappy succes
!