| KatiMe27 a întrebat:

Mă simt oribil. Am supt-o aseară pana și-a dat drumul în gură. Cum să trecc peste senzația aceastacde vinovăție și de c_rv_?

4 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Se mai intampla.
Ai vazut cum e, cum te simti si nu mai repeti data viitoare.
Sper ca e tipul care visai sa te agate pe strada. Desi in 12 zile ati ajuns cam repede la actiune.

| wildthing a răspuns:

Incearca sa-i dai si limbi unei tipe...ca sa se echilibreze.winking

| Mindfulness a răspuns:

Alt troll cu întrebări inepte.

| annonimaaaa555 a răspuns:

Dacă sunteți împreună nu trebuie sa te simți ce zici tu. De multe ori sexul oral e luat ca și tabu. E decizia fiecărui cuplu ce și cum face. Nu trebuie sa te simți nașpa pentru asta, deoarece nu ai făcut ceva greșit