| Karolina05 a întrebat:

Ma simt singuratica si tradata de iubitul meu,ce sa fac ca sa scap de toate aceste sentimente,emotii, chinuri?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca este timpul schimbarii, si numai tu poti sti acest lucru.

| MiruD a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la el, pentru ca iti face rau.

| fightBack a răspuns:

Depinde cati ani ai... sunt metode multe si diferite.

| Dariusuu a răspuns:

E normal să-ţi fie sfâşiată inima în bucăţele de aceea trebuie să aştepţi să se refacă.
Timpul vindecă tot, chiar şi rănile tale chiar dacă sunt mai mici sau mai mari.

Nu te mai gândi la el nu te merită.

Te pup.

greece12
| greece12 a răspuns:

Exprima-le,lasa-le sa iasa din sufletul tau,nu te interioriza!
Scrie tot ce simti,tipa,plangi,danseaza,fa orice nebunie care-ti poate usura sufletul si te vei simti mai bine.
Pe urma,linistita oarecum, vei putea sa-ti regasesti logica si sa gandesti, sa-ti faci planul pentru urmatoarele miscari!
Dar, intai, elibereaza-te de povara!

| andrei1237 a răspuns:

Nu iti mai pune in gand astfel de sentimente naucitoare, deoarece nu va fac bine.Gandeste pozitiv, viata e roz.