| Sara2 a întrebat:

Ma umflu f tare in burta, zici ca am inghitit o mingie, toata lumea a inceput sa imi spuna ca m-am ingrasat la burta in rest nu, oare e posibil sa fie sarcina? am folosit mereu prezervativul si a fost in regula, dar nu inteleg ce se intampla, pe 24 octombrie trebuie sa imi vina menstra, oare sa astept sau sa incerc un test? nu stiu care l-as considera ultimul contact pentru ca mereu folosesc protectie {nu am nici un simptom}

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Carbunele medicinal face minuni la balonari

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina daca e negativ prezinta un medic sa vezi ce ai big grin

| Pavelll a răspuns:

Posibil sa fie sarcina cel mai bine ar fi sa iti faci un test, ca sa fii sigura.

| cipricocut a răspuns:

E chiar atat de scump un test de sarcina? fa testul si ai scapat de intrebarile astea. Vezi ca poti fi insarcinata chiar daca iti mai vine inca o menstruatie. Ex: sora mea a mai avut 3 mentruatii regulate desi era insarcinata, sotia mea la fel, a mai avut o mentruatie, neregulata, venise mai devreme ci 1saptamana. Asa ca fuga la farmacie