| anonim_4396 a întrebat:

Macar prin ce as putea sa imi dau seama daca mai tine la mine

Răspuns Câştigător
| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai ar trebui sa faci pe indiferenta si sa il eviti, pentru ca asta doare cel mai tare. Daca observi ca vine la tine si iti vorbeste sau este din ce in ce mai insistent inseamna ca totusi mai tine la tine.

4 răspunsuri:
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Cine? Sor'ta, frate'tu, parintii, rudele, postasul? cine sa tina la tine?

| Sultana_4823 a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Cred ca toti, pe rand.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Sora ta nu se cearta cu tine.Fratele tau isi bate joc de tine.Parintii nu te leaga de calorifer.Rudele ma mai gandesc. Postasul vezi daca tine la tine in pat happy funda? rolling on the floor

| DaianutzuDai a răspuns:

Dau fundita