| Mihai_3714 a întrebat:

Mai ales pentru FETE. Imi place de o fata din liceu, ( ea este la acelasi etaj cu mine dar invata in alta clasa) nu o cunsoc deloc doar din priviri.
Vreau sa stiu daca ar tine faza asta:

eu: Buna, nu te supara voi cu cine faceti mate?

ea: imi raspunde

eu: ok, mersi mult. Imi dai si mi-e idul tau de mess te rog?

Nu stiu daca sa i zic asa... un prieten mi-a spus ca o sa i se para ca glumesc sau sunt prea direct ori ``prost``.

Raspunsul il vreau de la fete. Cum vi sa-r parea daca un baiat ar face asa?
MULTUMESC, Dau FUNDITAAA

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mi s-ar parea...aiurea
adica te bagi cu mine in vorba pe un subiect total plictisitooor...``cu cine fac mate``
cu ce te-ar interesa pe tine cu cine fac eu mate? si de ce m-ai intreba taman pe mine?
si apoi robotizat:``imi dai si mie id-ul tau de mess te rog``
nu au de-aface una cu alta
nu merge(parerea mea)
zici si tu ceva fain acolo. nu sa fii de-ala cu ce faci frumoas-o sau papusa sau alte porcarii dar nici asa moale...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai... mie cel puti mi se pare prea direct si gaseste un alt ubiect nu matehee hee
eu stiu poate este vreun coleg colega din clasa de la care o cunoaste si zii sa vobeasca cu ea si sa iti faca cunostiinta straight face

| Baby a răspuns:

Eu zic sa te ciocnesti usor din greseala de ea sa ii darami cartile, intrati in vorba... " scuze. nu eram atent pe unde merg" "poate te scot la un suc dupa ore ca sa ma revansez." daca mie mi-ar placea de tip i-as zice 'ok'
laughing

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Cum sa vorbesti despre mate?! lol

| FunnyCreations a răspuns:

Hmm sunt baiat dar gandesc ca o fata pntru tine laughing
Ma gandesc ca esti prea direct mai asteapta cateva zile si incepe cu un simplu buna, de la ce scoala esti, iti place la scoala asta... tc si dupa cand rade la ce spui si faci tu atunci sa ai incredere ca iti va da idul dupa care numarul si o sa ajungi unde vrei tu cu ea Bafta big grin