| King_8201 a întrebat:

Mai am vazut un post de la un grasut. : Sunt Frumos sau URAT! nu stiu :))
frate sunt curios sa vad eu cum is "nu ma prea intereseaza " :)) curiozitatea :) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5808/p1201071705.jpg[ /IMG]

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Curiozitatea asta masculina ce face din om...
un singur lucru iti spun, esti DrAgUtZ. intelegi?
ma bucur
hai te pup...pa-pa.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din poza asta care o ai pusa aici pe TPU semeni cu un copil prost care sta in blocul vecin... e identic cu tine la fata.

| King_8201 explică:

Da nu la fel de sexy haha

| King_8201 explică:

Sincer nu ma prea intereseaza... sa zic chiar de loc si nu exagerez big grin numa cum ma imbrac ma intereseaza. am vb cu un prieten despre niste prostii si mi-a spus ca nu am curaj sa imi pun poza pe net. uite ca am pus-o aici Oo nu-i nimic si daca tot o pun sa aflu niste lucruri noi xD

| Razvan a răspuns:

Semeni leit cu fostul meu coleg de banca din generalasurprise
Era un tip de nota 10, radeam cu el la fiecare oraoh go on

| BubuLina999 a răspuns:

Dragutzule:*laughing