| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Mai barbateilor, voi ati saruta o fata care fumeaza iar tu nu fumezi?

Răspuns Câştigător
| crackiswack a răspuns:

Prefer sa ling o scrumiera, e cam aceeasi senzatiewinking

10 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

rolling on the floor

lasa ca o sarut eu.

(fumez)

pfff care e problema? vi se pare ca nu stim ce e guma, pasta de dinti etc?

lasa ca am intalnit eu pers care m-a bucuram ca simtul mirosului era diminuat de tigari( fara ca ea sa fumeze)

asa ca lasati fumatoarele sa vina la mine rolling on the floor

| highheadshot a răspuns:

As fi curios sa incerc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-a furat inima, da.

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

In nici un caz, scuze, dar fumul de tigara nu prinde bine nefumatorilor + toti care nu fumeaza si te-ar saruta poate s-ar gandi ca a fost scarbos, dar depinde, daca acel baiat de place foarte mult poate o sa uite de miros, depinde si de cat de mult fumezi.

| SuNShiNe1947 a răspuns:

Da! Adica, poti sa te speli pe dinti. si ce? Poate o rogi sa nu fumeze in prejma ta! Bafta!

| Vampire69 a răspuns:

Nu.

| Andraax3 a răspuns:

Daca chiar iti place de ea, sarut-o chiar daca fumeaza. Sau spune-i sa fumeze dupa ce o sarutiwinkingbatting eyelashes.

| Andraax3 a răspuns:

Daca chiar iti place de ea, sarut-o, sau spune-i sa fumeze dupa ce va sarutati, sau chiar sa numai fumezewinking. Fundittabatting eyelashes?