| LUKITA a întrebat:

Mai credeți în relațiile astea din 2022?. Multe persoane nu sunt de încredere

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In ziua de azi SEXUL Salbatic ca in western COMANDA

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cauti pana gasesti o persoana de incredere, ca sunt slava domnului 7 miliarde de oameni pe fata pamantului si cel putin un sfert din lumea asta este singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericirea mea nu depinde de o alta persoana, pot avea și 5 iubite și să ma simt dezolant. Nu cred in unele persoane,cred în mine că știu cum sunt ca om. Pretenții nu pot sa emit de la fete că multe sunt dezorientate,nu știu ce vor de la viață,prefer o femeie în detrimentul unei fete care se schimba după cum vântul,nici ele nu se înțeleg atunci noi cu atât mai puțin. E greu să găsești un om valoros in ziua de azi,diferit, iubirea pura de va găsi în citate,povesti,basme,meme-uri etc.
Este vorba că multe și mulți sunt un fel de copy-paste,rar vezi o persoana sa fie ea însăși sa poarte n măști in funcție de propriile interese,sa nu fie tendențioase,insidioase,machiavelice,și la femei și la barbati este valabil! Un om când e bun,valoros, diferit este ridiculizat de hiene, hienele căuta bărbați buni dar de fapt când dau de ei ii baga in friend zone sau ii lasă cu SEEN, aleg în detrimentul astora buni cuz' ii catalogheaza boring și îi aleg pe cei care le injosesc, înjură, bat, înșală ca apoi vitele sa se plângă că toți bărbații sunt porci dar,, ea" că o fost o vită incaltata și la refuzat ce cel bun nu se pune că femeile deh sunt centrul universului.

| ionur a răspuns:

Când vă văd cu rahaturile astea am niște nervi... ce are ma 2022 cu ce zici tu? De unde a apărut și rahatul ăla cu vulpea când nu ajunge la struguri nu știu ce nu știu cum cine mai este și hadiștein asta cu vulpea și struguri lui sau aia cu ciorbă nu știe reîncălzită nu știe BAAAA._. Nu are treaba nici una treab cu relația vulpea este vulpea punct. Ciorba este ciorbă punct. Struguri nu sunt acri sunt dulci bine acum depinde și de unde le ei dacă le ei de la gardul lui Sandu ciorbă clar sunt acre. Și da chiar ce treabă are ma ciorbă rencalzită cu relația? Proști nu va mai luați după toți primitivi ăștia în afara de Răutate și invidie și depresie și alte rahaturi nu au în ei nu mai ascultat toți drogați și drogatele.

| Danny28 a răspuns:

Nu. Relatiile sunt o pierdere de timp.

| Nyarlathotep a răspuns:

Tu esti de incredere?

| Gândesclarece a răspuns:

Și dacă ți am spune că încă credem cu ce te ar ajuta?