| VFC a întrebat:

Mai de mult (5zile) am auzit ca fata de care imi plcea e cu unu mai mare cu 1 an offf... in fine am ajuns acasa si am vazut pe facebook la ea intr-o relatie cu. si eu il cunosc pe acel tip
eu sunt in clasa cu ea si parca nu are un iubit vine la mine, ma imbratiseaza, ma pupa(pe obraz) off nu mai stiu ce sa cred e cu acela sau nu?
Daca da sa o astept?
ce ziceti voi cum ati face in locul meu?
Help me!
FUNDA!

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu as intreba-o cum le merge impreuna!
Nu pot stii ce caracter are fata,poate e o fata buna si,intr-un fel,ii esti drag si te simpatizeaza doar ca celalalt a facut cinci minute mai devreme gestul care a cucerit-o!
Dar,poate fi si o fata care nu prea e serioasa si jocul cu "sexul tare" ii place,drept pentru care te tine la cald,rezerva pentru viitor.
Fa-ti o prietena,gaseste o fata si amici sa fiti doar,vei dezlega misterul. Daca ea se va supara,inseamna ca ceva simte pentru tine,daca nu,degeaba mai speri,te vede amical, esti in "friend zone" si greu iesi de acolo!
Dar, eu as intreba-o!
Bafta!

| butt3rfly16 a răspuns:

In ziua de azi daca pui ca esti intr-o relatie pe facebook nu inseamna intotdeauna ca e si ceva serios sau poate fi ceva pus la misto.Sincer ea probabil ca te vede ca pe un prieten(amic) si de aceea isi permite sa vina sa te pupe pe obraz, sa fie mai apropiata de tine dar asta nu inseamna neaparat ca vrea sa fie cu tine.Intradevar este un gest de atasament ca ii esti drag, nu ii esti indiferent dar in fond doar tu poti sa-ti dai seama daca te place si se comporta asa cu tine din afectiune. Sfatul meu:daca relatia ei este ceva luat in serios nu ai de ce sa astepti dupa ea ci poti sa te consideri norocos ca ai o prietena care iti e aproape si se poarta frumos cu tine si te face sa te simti bine. Poti sa vezi lucurrile ca si cand nu ai pierdut nimic ba mai mult ai castigat afectiunea si atentia unei prietene.Baftawinking