| sorina18 a întrebat:

Mai devreme am iesit cu cainele pe afara.La putin timp dupa ce am iesit, a iesit si fostul meu prieten afara.Sa uitat la mine,si parca a vrut sa vina la mine dar nu a mai venit, ci a plecat straight face
De ce credeti ca a dat sa vina la mine dar nu a mai venit si a plecat?sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu intelegi? s-a prins ca inca te mai roade sufletul de el si acum incearca s ate fiarba, nu am inteles care a fost motivul despartirii

| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Daca ati avut o desparire fara sa fi vrut, dintr-un motiv ciudat pe care nu il stie nici unul dintre voi eclar ca te mai place dar el crede ca tu poate nu il mai place. Daca tu te-ai despartit de el din nou e clar ca inca te mai place si vrea sa te intrebe care a fost motivul. Insa daca e s-a despartit de tine probabil ii pare rau sau crede ca mai poate rade de tine inca.