| alexa19 a întrebat:

Mai devreme putin am iesit cu cainele pe afara sa il plimb.Pe drum m-am intalnit cu fostul meu prieten care venea de la scoala.Am vorbit putin cu el si l-am intrebat daca poate sa vina la mine sa imi faca pc si a spus ca da vine.Intre timp ma sunase o colega sa ma intrebe ceva si dupa ce am terminat de vorbit cu ea, fostul meu prieten m-a intrebat daca fata asta are prieten ca vrea sa se bage pe ea si apoi a ras la minesad. Eu inca tin la el si nu l-am uitatcrying. Numai suntem impreuna de 2 luni, el a pus punct pentru ca nu credea ca suntem potriviti:-

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Buna:*. Acest baiat probabil a vrut doar sa te faca geloasa sau sa te raneasca spunandu-ti ca vrea sa se bage pe prietena ta. Ti la el dar ti degeaba. Plus ca nu prea ai la cine tine, sincer. Intre voi totusi trebuia sa ramana o relatie frumoasa de amicitie, nu sa va raniti acum unul pe altul cu tot felul de prostii. Nu mai pune la suflet ce face fostul tau si treci peste. Da-ti seama ca nu merita! Te pup:*

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Far4on are dreptate! Ai grija ce specimene alegi nu te uita numai la fizic si ca e unul din tipii "smecheri" ca presupun ca dala e -.-

| NatureSelf a răspuns:

Pai, tu nu ar trebui sa faci la fel? baieti astia de cartier cauta doar actiune, si placere, nu caldura alaturi de o fata iubitoare ca tine. esti copila inca, ai grija ce specimen iti alegi ca partener.