| alexa19 a întrebat:

Mai devreme putin am iesit cu cainele pe afara sa il plimb.Pe drum m-am intalnit cu fostul meu prieten care venea de la scoala...Am vorbit putin cu el si l-am intrebat daca poate sa vina la mine sa imi faca pc si a spus ca da vine.Intre timp ma sunase o colega sa ma intrebe ceva si dupa ce am terminat de vorbit cu ea, fostul meu prieten m-a intrebat daca fata asta are prieten ca vrea sa se bage pe ea si apoi a ras la minesad. Eu inca tin la el si nu l-am uitatcrying. Numai suntem impreuna de 2 luni, el a pus punct pentru ca nu credea ca suntem potriviti:-

Răspuns Câştigător
| aleksika a răspuns:

Buna! Nu cunosc exact care a fost relația voastre, cât de deschisă a fost insa e cam ciudat ce a făcut. Părerea mea e ca a vrut sa vadă cum reactionezi tu la întrebarea asta, sa vadă dacă mai ai sentimente pentru el. Dacă ar fi vrut între-adevăr sa fie cu prietena ta ar fi căutat alte modalități sa afle dacă ea mai are prieten sau nu. Dacă vine pe la tine părerea mea este sa nu ii spui deschis de la început ca vrei sa va impacati, pentru ca ii dai un avantaj. Încearcă sa-l starnesti, încearcă sa te apropii de el ca si cum ai vrea sa îl saruti, dar lăsa-l pe el sa facă primul pas. Plus ca flirtul asta cred ca va fi plăcut pentru amândoi. Nu va grabiti, bucurati-va de jocul de cucerire, e f plăcut happy Sa ne tii la curent!

3 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu a vorbit serios! e clar ca vroia sa vada care va fi reactia ta, sa te faca geloasa. Stai linistita.

| alexa19 explică:

Nu sa luat toata intrebarea...
de ce credeti ca a ras la mine cand a spus ca vrea sa se"bage" pe colega mea?
cand o sa vina sa imi faca pc as vrea sa vorbesc cu el de impacaresad dar nu stiu cum, ce ii pot spune?sad cu toate ca el numai vrea, asa am auzit) dar macar sa incerc sad
Ce pot face?sad

| koopman a răspuns:

A ras probabil pentru ca a glumit.Pei acum cand vine la tine vorbesti cu el,ii spui ca mai ti la el, apoi il intrebi daca mai tine la tine. Daca nu tine nu o sa va impacati.Iar daca spune ca da, ca mai tine sarutal imediat.Bafta!