| anonim_4396 a întrebat:

Mai e cineva pe acest site? Cred ca sunt foarte putini, nimeni nu raspunde. Sunt o multime de intrebari fara raspunsuri, chiar eu am vreo 3.happy

Răspuns Câştigător
| math a răspuns:

Poate nu se mai raspunde atat de mult ca alta data din cauza copiilor care acceseaza acest site cu intrebari tampite si utilizatorii nu se mai streseaza prea mult citind intrebarile unora care chiar au nevoie de un raspuns.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca sunt multe intrebari aiurite si omul se satura sa le tot vada, de aceea se plictiseste si pleaca din TPU.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

@math asa estewinking

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai,mai sunt multi utilizatori,dar, sunt si foarte multi copii (idioti)care pun intrebari neimportante (idioate), si de aceea nu se mai raspunde la intrebarile mai serioase.

ps:intrebarile tale fara raspuns sunt despre telenovele.nu ar trebui sa te miri ca nu ti-a raspuns nimeni happy

| Priiincesss95 a răspuns:

In timpul vacantei se raspundea la intrebari, s-a inceput scoala iar cei mari se duc la servici nu prea mai au timp de TPU.
O zi placuta in continuare.