| anonim_4396 a întrebat:

Mai există fete care să iubesca cu adevărat?

31 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Există.Aşa cum există şi băieţi care ştiu ce înseamnă să respecte o fată, aşa există şi fete care ştiu cu adevărat să iubească. Doar că...noi,care ştim să iubim, suntem marginalizate, se consideră că toate suntem la fel şi suntem tratate ca atare.Şi din cauza asta sunt multe fete care încep să facă acelaşi lucru. Încă există fete care ştiu să iubească, dar nu sunt apreciate.

| ℓαυяα a răspuns:

Da exista. dar persoanele care le au nu le apreciaza de obicei.

| Skins97 a răspuns:

Exista, dar fiecare e diferita.

| AtateaConditii a răspuns:

Cand iubesti si esti iubit, te plictisesti si pleci. Dar daca doar unul iubeste si celalat nu ii pasa, iubesti si mai mult. happy e ciudat dar asa stau lucrurile. Daca unul dintre el esti indiferent relatia merge si invers. Rar cupluri care se iubesc reciproc.

| Karoline005 a răspuns:

Da,mai exista, daca nu ai gasit inca, nu iti pierde speranta!

| JustMe6378962 a răspuns:

Da, fiecare fata iubeste in felul ei, unic.

| RAY a răspuns:

Depinde ce e aia iubire, eu cred ca cu toti avem interse cand stam cu o persoana

| h3r a răspuns:

Și tu ești suferind de?

Răspuns utilizator avertizat
| fuzzer a răspuns:

Greu de spus.Imi imaginez cum e sa te simti tradat si pe urma sa cauti raspunsuri pe net.E total aiurea,se spune ca iubirea vine exact ca si moartea cand nu te astepti,si se duce cand ti-e lumea mai draga.Dar fetele din ziua de azi,despre ele nu pot avea o parere buna, si acum poate sa se gaseasca una care sa ma critice.Dar baietii, ei sunt baieti domnule, de la ei te astepti dar femeile astea, au luat-o razna.Stii cum e, s-au inversat rolurile:cand femeia pune piciorul in prag toti lesina, iar barbatul devine o simpla prada.Si ca sa-ti raspund si la intrebarea de mai sus,probabil ca mai exista fete care sa iubeasca cu adevarat,dar foarte rar le gasesti, chiar daca sar toate si spun "Nu-i adevarat, da ce, voi cum sunteti", atitudine tipica fetelor de 12-15 ani, care si-au intalnit si ele prima iubire si acum sufera ca au fost parasite de mickey mouse.

| Xenya a răspuns:

Da

| Exilee a răspuns (pentru Xenya):

Esti una din ele?

| Xenya a răspuns (pentru Exilee):

Da,chiar iubesc si nu ma joc cu acest cuvant!

| Exilee a răspuns (pentru Xenya):

Imi cer scuze pentru ceea ce voi spune, dar alte cuvinte n-am gasit:esti cu cineva? smug
Daca raspunsul este pozitiv, norocos trebuie sa fie atunci baiatul.

| Xenya a răspuns (pentru Exilee):

Da.Dar de ce esti curios?

| Exilee a răspuns (pentru Xenya):

Pentru ca am gasit formula matematica a iubirii.

| Xenya a răspuns (pentru Exilee):

II poti sa imi spui si mie aceasta formula, te rog!

| Exilee a răspuns (pentru Xenya):

Eram sigur ca ma intrebi.

Banuiesc ca e cu integrale definita, rezultatul il inmultim c-un 2pi*k/5*i il impartim la produsul tangentelor cuprinsi intre factorii tg1 si tg89, obtinem banuiesc niste radicali, iar din formula fundamentala a calculului integral si din demonstratii empirice bla-bla obtinem : Te+Iubesc= Te iubesc. Asta o fi?

| Xenya a răspuns (pentru Exilee):

Nu stiu...trebuie sa verificam intregul proces de calcul.Pana sa ajungem la semtimentul de iubire cele doua persoane implicate in relatie trebuie sa se placa, sa aiba incredere unul in altul, sa se respecte.Toate lucrurile astea inmultite cu putina gingasie si sensibilitate...pot provoca iubire
Domnule profesor am dedus bine problema?winking

| NnDWtf a răspuns:

Majoritatea fetelor iubesc "cu adevarat" dar depinde de baiat.

| VampireBlood a răspuns:

Da.Nu toate suntem la fel, cum nici voi băieţii nu sunteţi la fel.

| SisMusic a răspuns:

E discutabila chestia asta!
Depinde de fiecare fata in parte.
Bafta in continuare!winking

| dru1darius a răspuns:

Ce sa iubeasca cu adevarat?
Pe tine (persoana ta) sau ce ai tu?

| RisenAngel a răspuns:

Nici nu au existat everwinking

| BlueArrow a răspuns:

Da, mai exista.

| AlexSmile a răspuns:

Greu greu de gasit asa ceva...

| Soniix a răspuns:

Depinde de fiecare fata in parte. Unele sunt genul care nu vor decat sa aiba un iubit, cum s-ar spune, "din interes".
Dar mai sunt si celelalte, care chiar iubesc, si merita sa mergi prin foc pentru ele.

Cum sa recunosti o fata care te iubeste cu adevarat :
- niciodata nu va placea alt baiat, doar daca nu o bagi in seama
- se intristeaza usor daca stai cu alta
- sufera pentru tine ( eu am inceput sa plang cand am aflat ca baiatul pe care il plac are diabet )
- nu iti va pune norme, nu te pune la incercare, ar vrea doar sa stea cu tine

Sper ca te-am ajutat. Funda? :**

| Geryking a răspuns:

Frate, mai exista dar exista si unele devil

| Geryking a răspuns:

Insa uneori dragostea iti bate la usa.

| anastasia9 a răspuns:

Logic..bineinteles noi fetele/femeile iubim din tot sufletu nu ne jucam...dar sa avem si pe cinekiss

| deeakidaa a răspuns:

Da,mai exista.