| AndreiThEBest123 a întrebat:

Mai fratilor spuneti-mi si mie cu e cu dezverginitatea asta la barbati e rea sau nu-i rea? Va sa moara gibilan care raspunde primul rapunsurile le voi vedea vineri si carei cel mai bun ii

Răspuns Câştigător
| Claudiu23 a răspuns:

Ma e buna dezvirginitatea la baieti deoarece odata ca asta te dezvolti mult mai repede, dar asta nu inseamna sa te dizvirginezi de la vreo 12 ani

2 răspunsuri:
| FckYeah a răspuns:

Claudiu, mare idiot poti fi! Cum... doamne. Ce sa fie frate, iti incepi viata sexuala, ai parte de placeri ***. Ai grija sa n-o incepi prea devreme sa nu regreti dupa! Bafta!

| pursisimpluAlex a răspuns:

Rea nu are cum sa fie logic nu. poate te referi prin rea daca te doare( probabil ai auzit ca pe fete le doare) la baietii nu doare mai deloc la uni pe uni poate ii ustura putin.