| daniel_9330 a întrebat:

Mai fratilor stau de o luna si ceva pe net si ma interesez si pun o intrebare simpla ca vad ac lumea se loveste de ea si intrebarea este urmatoarea SE POATE SA TE DEZVIRGINEZI CA FATA SI SA RAMAI INSARCINATA? multi spun ca da multi spun ca nu are cum domnule ca nu se poate si as dori sa stiu exac care este parerea voastar se poate sau nu ca atatea raspunsuri sunt pe net de ma doare capu as dori sa stiu exact! daca imi doreyty sa imi raspundety va rog sa imi lasaty un ras pe mail sau pe id meu olandezu2222 ca sa ma conving nu numai eu si altele cu care ma cert de fiecare data pe mesenger VA MULTUMESC

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

La intrebarea ta se poate raspunde pozitiv daca contactul sexual a avut loc 14-15 zile dupa ce a inceput ciclul anterior. chiar daca este virgina sau nu, in conditiile in care sexul a fost neprotejat.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O femeie poate ramane insarcinata de la primul contact sexual (cel de dezvirginare). De altfel, riscul e chiar mai amre la primul contact, fiindca poate surveni o ovulatie spontana.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur ca poate ramane insarcinatahappy