| caritas a întrebat:

Mai merita? Mai merita sa incerc sa fiu prieten cu o fata care se supara pe mine fara motiv, vorbeste cu mine doar cand e plictisita sau n-are ce face? La inceput cand ne-am intalnit vorbeam de la 00:00 pana pe la 03:00 pe chat si vedeam dupa cum ma cauta ca ma placea dar apoi am ajuns sa numai vorbim deloc.Ce-am facut de m-am departat asa de mult de ea? Eu cred ca numai are rost, dar as vrea un mesaj bun de "adio"?

Răspuns Câştigător
| AssaSinNKidD a răspuns:

Heii..Nu vreau sa te superi, eu vreau doar sa te ajut. Faptul ca vorbesti atat de mult cu acea fata v-a facut sa nu va mai intelegeti. Ati vorbit prea mult si v-ati plictisit unul de altul. Ma rog daca ma intorc la intrebarea ta. Nu mai merita. Un sfat pe viitor : Lasa-le pe ele mai mult sa se amageasca si cand vezi ca chiar nu mai pot atunci incepi sa vb cu ele si relatiile iti vor merge perfect

6 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Femeile astea, de parca nu le-ai stii cum sunt.
Se supara din absolut orice, e normal dar si ofticant as putea zice.
Nu ii da mesaj de "adio", esti barbat sau ce esti?
Vorbeste cu ea si intreab-o ce vrea ea de fapt. Daca mai are rost sau nu.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu i-as spune hai sictir, nu adio.

| NameHarris a răspuns:

Sa plictisit de tine ati vorbit prea mult trebuia s-o inviti la un suc la o plinbare si cu siguranta se lega ceva intre voiwinking

| AnotherOne02 a răspuns:

Poate ca nu mai aveti subiecte atat de interesanta despre care sa discutati.
Oricum ar trebui sa o intrebi daca chiar s-a plictisit de tine sau nu mai are timp sa vorbeasca cu tine(sau alte motive).

| neutrino a răspuns:

Poate ca acesta este motivul real, ca nu ai facut nimic din ceea ce fata se astepta de la tine, iar un mesaj de adio nu se trimite unei persoane cu, care nu ai avut relatii de niciun fel.