| Torres92 a întrebat:

Mai multe intrebari intr una singura.
Mentionez ca sunt baiat
1)Ce inseamna, cand o femeie(fata)maritata se uita la tine visatoare?
2)Ce inseamna cand o femeie te loveste cu palma, sau cu un obiect usor peste fund
3)Ce inseamna cand o fata te priveste adanc in ochii atunci cand treci pe langa ea(pe strada)?

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Inseamna ca ai masina frumoasawinking, si nu te mai lauda

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E indragostita de tine. Dar sa stii ca fetele nu mai sunt maritate!

| Torres92 explică (pentru Salontanul):

Cum adica nu mai sunt maritate? laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Torres92):

Fata este nemaritata. Una maritata se numeste femeie nu fata. Ea poate fi fata doar cu sensul de copilul cuiva dar nu mai este fata. Nu inteleg de ce razi? Nu traiesti in lumea asta?

| Torres92 explică (pentru Salontanul):

Traiesc in aceeasi lume ca tine
Dar eu le vad altfel
Daca tipa are forme = fata
Daca ii atarna pielea= femeie
Credeam ca te referi la altceva, de aia radeam.

| supraponderallacap a răspuns:

1) Poate avea foamea-n gat si te "vedea" ca un ratoi fript laughing) glumesc, nu ai de unde sa-ti dai seama ca chiar de tine este vorba, mi s-a intamplat de multe ori sa ma gandesc la ceva si sa fiu intrebat de catre o persoana ca pentru ce o fixez cu privirea
2) Poate in gluma te loveste
3) Ai plac ochii tai
Trebuia sa pui si a 4-a intrebare, c eparere aveti despre mine.
4) Eu cred ca prea umbli numai prin copaci, mai simte si tu pamantul sub talpi ca de visatori nu ducem lipsa

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste si ca vrea sa fie iubita.

| ButerfflyColors a răspuns:

1)Inseamna ca ea e mai matura si se uita, nevenindu-i sa creada cum a ajuns generatia noastra. 2)Inseamna ca te place si nu stie cum sa te bage in seama, ba chiar te iubeste. 3)Te place, si asteapta ca tu sa faci primul pas.