| cherrybomb a întrebat:

Mai nou dragostea se masoara in centimretrii!
nu in anii cum cred unii
credeti ca este important acest lucru?
funda:

Răspuns Câştigător
| lethall a răspuns:

Nu nu e de loc important poti sa fii si impotent daca pe dinauntru poti si ai un suflet bun esti dragut cu ea si alte chestttii o relatie nu e legata doar de lungime si centimetrii

8 răspunsuri:
| Lariiisa a răspuns:

Nu, conteaza cum ii folosesti acei cm nu cat de multi sunt`winking

| CM7YRE a răspuns:

Poate pentru unele fete e importanta chestia asta, eu fiind baiat nu prea cred asta.Depinde de persoane.Nu cred ca e important atata timp cat cei doi se iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred ca e important, chiar deloc! Chiar sunt de acord cu toti care au dat raspuns inaintea mea!

| hummer24 a răspuns:

Mai nou si banii se masoara in centimetrii, adica o caramida cu bancnote de 500 euro 20 centimetrii

| FlorinMysterio a răspuns:

Crezi ca conteaza asta? daca sa zicem apare unu de cu ++ de u-1-m hmm...ce face cu ea? deci nu conteaza.

| Kerryn a răspuns:

Eu, ca fata cred ca e tampenie, parerea mea. "Dragostea se masoara in centimetri" HUH?, poate mai bine spus "Satisfactia se masoara in centimetri"?! Dragostea este bazata pe sentimente si stari sufletesti si nu are nimic o legatura cu acei "centimetri", chiar deloc! Ce sa faci, degradeaza si aia care scriu citatele, cred ca din lipsa de imaginatie, si creieri big grin

| degette_1911 a răspuns:

Un raspuns inteligent din partea lui Kerryn bravoo, acei cm sunt doar in capul tau daca doresti daca nu sunt poti sa te multumesti si cu 10 cm

| alylove15 a răspuns:

Nu,nu este important... poate doar pentru o aventura ca pentru o relatie de durata conteaza caracterul.