| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a întrebat:

Mai nu stiu ce sa ma faccrying tin la un baiat prea multstraight face nu stiu ce ma fac fara elsad ...eu sunt acum pelcata...nu sunt`n tarasigh ...ne`ntelegeam bine...de cand am plecat totul s`a schimbat completstraight face spune ca nu mai vrea sa auda de mine ca nu mai are nici o tangenta cu mine sadsi eu nu-l pot uita sad nu vreau sa-i recunosc ca`l iubesc pentru ca stie:-s... sigh ce fac?sad

Răspuns Câştigător
| christabell a răspuns:

Eu zic sa te consolezi si fa-l pierdut, mai ales ca nu mai vrea sa auda de tine cum zici.Stii,dragoste cu forta nu se poate.Plangi un pic acum, dar iti va trece disperarea. O experienta in plus.Acum stergeti lacrimile, du-te la oglinda, zambeste-ti si spune-ti ca dincolo de nori e soarele chiar daca nu-l vezi acum, dar poti sa-l faci sa straluceasca ori de cate ori vrei! Vreau sa aud de bine!

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Cand ai plecat nu ai stiut ca se va intrerupe legatura voastra?
Si eu nu te inteleg, daca ti-a spus ca nu mai vrea sa auda de tine, de ce te umilesti in halul asta, nu ai coloana vertebrala sa stai demna in fata unui baiat si daca tu il iubesti si el pe tine nu te iubeste ce viitor vezi tu in relatia asta?
Draga s-au terminat baietii pe lumea asta? Trezeste-te, sunt altii mai buni decat el, numai uita-te bine imprejur si nu alege la intamplare, lasa sa fii tu cea aleasa de un baiat, va fi mult mai bine.

| gyanina a răspuns:

Fata mea spune-i baiatului k il iubesty f mult... daca tu nu-i spui el nu are de unde sa stie 100LA% k uh il :X:X:XIubesti... depinde acum k eu nu am inteles daca esti definitiv in strainatate daca esti definityv cauta un alt baiatwinkingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum, imediat ce ai plecat, te-a si uitat?
Ce sa faci? Uita-l, nu-ti pierde vremea cu el si nici nu-ti fa sange rau. Daca asa de repede a uitat de relatia voastra, de tine, de ce sa te umilesti tu? Foarte bine ca nu recunosti ca-l iubesti, in fata lui.

Nu stiu ce varsta ai, dar de multe ori cand suntem foarte tineri si neexperimentati avem iluzia ca toata viata noastra depinde de o singura persoana, ca nu putem trai fara celalalt...

Nici nu-ti dai seama cat de repede trece supararea. Bucura-te de vacanta, ai zis ca nu esti in tara.Curand vei intalni pe altcineva care sa te merite.