| B3R34DY a întrebat:

Mai oameni buni, marimile la prezervativele durex sunt toate de 55-57mm? Efectiv am cautat in toate farmaciile si doar 55-57mm am gasit... Unde pot gasi de 49mm?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

EMAG are gramezi de 47 si 49mm!

https://www.emag.ro/search/prezervative+49+mm

Acum, ca sa vezi si tu cati aveti puta foarte mica si cum au disparut masurile astea din farmacii.

| B3R34DY explică (pentru Violleta2022):

Vezi ca esti un pic cam nesimtita! Dai niste raspunsuri cam obraznice! Si daca avem putele mici, care i problema ta? tie iti plac penisurile de cal?

| Violleta2022 a răspuns (pentru B3R34DY):

Raspusnurile sunt realiste baiete, nu obraznice!

| dullcat a răspuns:

Buna,poti cauta pe net si gasesti sa iti comanzi, la preturi chiar mai ieftine decat in magazine.Un alt sfat ar fi sa ignori bunicile de 60 care sunt parte din problema, din moment ce contribuie la fenomenul de shaming asupra marimii penisului.Nu marimea conteaza.Cand nu vom mai face misto unii de altii pentru caracteristici ale corpului pe care nu le putem schimba, vom atinge apogeul evolutiei.

| Mda01 a răspuns:

Cam pe internet găsești tot ce vrei, trebuie sa fie măcar un site care oferă asemenea produse, succes la găsit ceva bun and stay safe.