| GabiiHaș a întrebat:

Mai stiti baiatul acela de care tot am intrebat?
no, acum, parca nu-mi map place DELOC de el.ba ca "o plac pe roxana." ba ca"o plac pe alexandra". ba ca o plac pe nu stiu care paparuda... d-apai daca chiar vroia sa fie cu mine imi dadea ceva semne frate nu zicea ca place pe altcineva... d-apai eu nici nu o sa-l mai bag in seama, ma dispera.

tu ce zici, ce sa fac?

apropo, MeNoNヅ ii poti zice ca nu ma mai intereseaza de el.

2 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Ai dreptate. Stii, eu merg pe urmatoarea idee: Daca unui baiat ii place de mine, va avea curajul sa imi spuna. Daca nu va avea curajul sa imi spuna, nu am nevoie de un astfel de baiat langa mine!
Este mult mai umilitor pentru o fata sa fie refuzata de un baiat, decat invers.

| GabiiHaș explică:

Nu