| ingerashpierduth a întrebat:

Mai sunt impreuna Nik Jonas si Selena Gomez?
Daca nu cine este acum prietena lui Nik?

8 răspunsuri:
| LaMLaMlaMa a răspuns:

Prietena lui Nick este Miley Cyrus.am auzit cica ca trebuie sa se casatoreasca.

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Am vazut cu ochii mei la televizor cand se sarutau.@cosmotel sa stii ca ea are 17 nu 1-2-3 ani.

| elrusso a răspuns:

@lady gaga: prietena lui nick nu este miley cyrus! p-asta de unde ai auzit-olaughing

oricum, din cate stiu inca mai sunt impreuna nick si selena, insa am auzit (pe youtube, canalul clevvertv) cum ca selena nu il mai urmareste pe nick pe twitter. daca asta poate insemna ceva, acum nu stiu, dar se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aapf... cat are? 15? rolling on the floor

nu mai vb degeaba lady gaga tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presupun ca pixie lott

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momenta...Nick Jonas[nu Niklaughing]e singurwinking
da' se zicea ca la livechatu' pe care la avut in Londra pe Cambio ar fi gasit o fana... j au vbt pe twiteer si s'ar fi indragostitthinking
da' presupun ca asta e doar un zvonoh go on
asa ca Nick Jonas e singurbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca miley cyrus este iubita lui nick jonas

| claudiu1999 a răspuns:

Cred ca am id-ul selenei dar nu prea cred ca e ea id-ul este:selena_gomez_faimoasa... da cred ca e vrajeala