| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt virgina daca am bagat degetul si am atins ovarul?

Răspuns Câştigător
| cotzo a răspuns:

Laura in primul rand nu ai cum sa-ti atingi ovarul dupa cum spune toata lumea. in al doilea rand nu te dezvirginezi doar cu un deget, decat daca cu unghia rupi himenul, fiindca cudegetul normal nu ai cum. stai linistita

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Imposibil sa-ti atingi ovarul. In primul rand el se gaseste in cavitatea pelvina, inaccesibil din exterior, in al doilea rand ca nu ai degete de 15 cm.
Oricum, daca te-ai masturbat singura, esti inca virgina (desi e posibil sa-ti fi rupt himenul).

| Libelle a răspuns:

Cred ca e cea mai tampita intrebare pe care am auzit-o
ovarele sunt undeva si vaginul altundeva.

| TeoPT a răspuns:

Cica ovarul rolling on the floor Doamneeee. Pune fata mana pe o carte de anatomie, sa nu mori proasta.

Da, esti virgina pentru ca degetul e al tau. Daca era al altcuiva nu mai erai virgina. Pa pa.

| Rukhsandra a răspuns:

Ai bagat mana pana la cot?raised eyebrows
Nu ai cum si oricum himenul poate fi rupt doar de un penis

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Unde ai ajuns?
sau mai b ce ai atins?:O
doamnee sa moara cine vrei tu daca am auzit asa ceva straight face

| Silvia a răspuns:

Şi cum ţi-ai atins tu ovarul?rolling on the floor

| evelynne a răspuns:

Sigur ai atins altcevalaughing)))

| Crisstina a răspuns:

Inca intrebare de asta nu am mai auzit! laughing

| lOllipOp a răspuns:

straight facedmn ferestelaughing

ma abtinbig grin

| Kittynika a răspuns:

Da tu cat ai degetele fata?laughing. te cautai de ovule?

| mario a răspuns:

Depinde. daca ti. a intrat pana la cot. s, ar putea sa nu mai fiwinking

| gabrielgypps a răspuns:

Sigur era deget, sau era coada de la matura daca ti-ai atins ovarul laughing)rolling on the floor) Esti ceva gen:
Ion si Maria faceau sex:
Maria: Ioane ma deranjaza inelut tau.
Ion: S-o crezi tu... Ala-i ceasul rolling on the floor

| zarkon a răspuns:

Nu numai că nu mai esti virgină, dar ai şi rămas gravidă, naştere usoară!

| mannu a răspuns:

Daca ai un deget de vreo 25-30 de cmlaughing
probabil ai atins ovarul smug

| Seby91 a răspuns:

va dati seama ce degete are fata asta=]]

| AngelTears a răspuns:

Cea mai handicapata intrebare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumva ai atins vreo tepusa? si a i intrat in ea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce aveti mah cu saraca fata. in primul rand nu ai atins ovarul cine stie ce ai atins in al 2 lea rand sati rasp pe intelesul tau da mai esti virgina doar daca nu tiai rupt himenul asta pe intelesu tau sa fie ai grija

| bebiko a răspuns:

Pot sa pun pariu ca esti blonda iar in legatura cu intrebarea habar n-am