| deniissaa a întrebat:

MAI SUNT VIRGINA daca m-am lovit intre picioare cand m-am suit pe un gard(parca aveam vreo 6-7 ani)! am simtit o mica durere in zona aia dar pentru putin timp, dupa care cand m-am dus acasa eram plina de sange pe chilotei! fiind mica m-am speriat, am aruncat chilotii si NU am zis nimanui despre asta. eu nu am uitat acel episod, iar de cand am crescut ma tot intreb daca mai sunt virgina. acum am aproape 14 ani si nu am facut-o cu nici un baiat. oricum daca nu as mai fi nu as vorbi despre asta cu parintii, nu m-ar crede nimeni, pare o poveste de adormit copii... dar asa a fost.
va rog dati-mi un raspuns fara sa va bateti joc~ multumesc anticipat!happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai esti virgina.
Ti'ai rupt himenul in acel moment.
Dar crede'ma ca s-a rezolvat situatia de atunci, si daca ai intretine o relatie sexuala cu un baiat ti'ar curge sange si nu ar sti nimeni de acea perioada.
In orice caz virginitatea se pierde doar cand intretii relatii sexuale, adica penisu intra in vagin, nu daca iti atinge penisu vaginu vai doamne nu mai sunt virgina, asta inseamna ca ai consimtit actu sexual nu ca ai si facut ceva ca sa nu mai fi fata mare.

Cat despre masturbare, si ea nu are nici'o legatura cu virginitatea. Dar eu va recomand fetelor sa nu va mai masturbati si sa bagati diverse prostii in voi pentru ca va largiti vaginu, deveniti large si dupa cand vei face sex vei fi si mai si, si mai spera tu la placere sau orgasm ca o sa simti din parti ceva, parca te auzi ca nici sicla nu e de ajuns. [ si aici am vorbit in general, nu despre tine, ci despre cele care isi baga tot felul de tampenii in vagin ]

10 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

E posibil sa ti se fi rupt himenul, dar esti virgina pana vei intretine relatii intime cu cineva.

| Johnny_3797 a răspuns:

Esti virgina nu-ti facea griji.Pur si simplu acolo se vede ca te-ai lovit si oleaca o curs singe si gata.Ca sa nu fii virgina trebuie sa faci sex adica sa bagi ceva inauntru acolo si sa inpingi adinc.Suna de ris dar asa si este, daca nu ai cazut pe o truba vertical atunci nu-ti facea griji.Totul e okwinking

| SteauaNordului a răspuns:

Virginitatea e mai mult o chestie psihica acum. mai esti virgina pana la primele gesturi de natura sexuala cu un baiat
dupa cum povestesti e posibil sa te fii ranit "la suprafata"
stai linistita, conteaza prima data cu cine o faci, si cum te protejezi. succes

| madutza90 a răspuns:

Pai esti virgina...normal te-ai lovit prin zona aia dar nu are legatura ca doar nu ti-a intrat in vagin gardul...laughing

| aDa_6148 a răspuns:

Sa-ti marturisesclaughing. Am patit-o si eu. Pana la varsta de 13 ani eram un baiat, poate mai rau, ma cataram pe garduri, copaci, cladirilaughing. Pana intr-o zi de am picat, si m-am trezit cu gardu intre picioarele mele, mie nu mi-a curs sange. Dar posibil sa ti se fi rupt himenul. Virgina esti cu sau fara himen pana la primul contact sexual.

| yyyyy a răspuns:

Hmmmm...la 6-7 ani plina de sange? oare sa nu mai fii? pai daca aveai pantaloni ceva n-are cum, sau daca aveai chiloti n-are cum sa nu mai fii virgina. deci esti! stai linistita. n-are cum sa se fi rupt ata ceea. ceva in genul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti si vei fi virgina pana vei intretine relatii sexuale cu un barbatwinking

| Peppy a răspuns:

Am avut aceeasi problema numai ca am dat intr-o bara la sanius. Sper si eu sa fiu considerata inca virgina.

| ammy_3809 a răspuns:

Acum cel mai bine pentru tine ar fi sa te duci la un control la ginecolog! acolo e foarte sigur. e posibil sa te fi lovin in alta zona dar fiind mik nu ai stiut exact unde e lovitura poate a fost doar o zgarietura...muulta bafta!:*

| FataLuiValter a răspuns:

Se poate sa te fi lovit poate la intrare in vagin, ca nu are cum sa ti se rupa himenul.Pentru a se rupe un himen, trebuie ca penisul sa intre cativa centimetri.Deci stai linistita, nu cred!>big grin