| anonim_4396 a întrebat:

Maine am intalnire cu fata pe care o plac si m-am gandit sa o sarut. Ce ziceti sa ii dau mozol sau sa o pup pe gura pur si simplu?

14 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Da-i mozol!

Răspuns utilizator avertizat
| VirusS97 a răspuns:

Mda si eu sunt din Ardeal dar tu chiar faci de rusine aceasta zona... Unde stai ma in Coltău? Se numeste french kiss inteligentule...Auzi la el inca se si mandreste ca prin zona asta se vorbeste in acest mod.Cine te crezi?

| hitman112 a răspuns:

Suntetiprearatati are dreptate! daca poti culcate cu ea.

| lore3dana a răspuns:

Ei si cu tine daca o cunosti de mai mult timp da dai mozol daca nu ia'o mai usor nu asa din prima! succes

| thezoltes a răspuns:

De unde esti frate ca si eu sunt ardelean dar acum e prima data cand am auzit de "i dau mozol" laughinglaughing

| simaticu a răspuns:

Buna ma numesc Paul si am a zecea intalnire cu o fata si ea vrea sa-i dau un mozol dar eu nu stiu cum. Stiu ca unele pers o sa fie rele si o sa-si bata joc de mine dar asta e straight face

| Mates_Ioana_1990 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))MOZOLrolling on the floor))Ardeleanca sunt si eu si exista cuvantul asta: la mine la tara, folosit de bunici si babe sau de tzaranilaughing)....Baga-i limba-n gura mintenashrolling on the floor)Puteai sa folosesti exprimarea asta: "Sa o sarut sau sa-i dau un pupic scurt pe gurawinking". Daca azi ai intalnirea aia, raspunsul meu ar trebui sa tina cont de varsta tawinking. Sarutul sau pupicul se realizeaza pe loc, fara planuri. Daca o sa o MOZOLESTI rolling on the floor)))
(poate nu te pricepi asa bine precum crezi), prin urmare eu zic sa-i dai un pupic timid si furat, incet si un pic apasat. FARA MOZOALErolling on the floor)Uf, mi-am inceput ziua bine:X!

| mat31new a răspuns (pentru Mates_Ioana_1990):

No bine ma!

| Regionalul20 a răspuns (pentru Mates_Ioana_1990):

Toti prietenii mei pe care ii cunosc toti zic da-i mozol asa ca va rog nu fiti tari in ****