| owesome a întrebat:

Maine e aniversarea de o luna de cand sunt impreuna cu prietena mea si as avea nevoie de un discurs de trimis prin SMS. am ramas fara idei

Răspuns Câştigător
| FataObisnuita a răspuns:

Daca o iubesti sufletul tau nu v-a ramane niciodata fara idei..Nu cred ca are acelasi farmec daca ii trimiti un sms luat dupa net unde majoritatea sunt chiar dulcegarii prea mari happy Cel mai ideal este sa iti creezi un mic album vizual in aceasta luna petrecuta impreuna si sa-i spui ce simti cu adevarat pe baza lucrurilor petrecute impreuna!

1 răspuns:
| Originaly a răspuns:

Mda...la o luna de relatie cam greu nu stiu daca aveti sentimente de iubire, nu prea as prea crede, daca simti ceva pentru ea ii putea-i spune cu cuvintele tale, sinceritatea nu da niciodata gres! Take care.