| ale290200 a întrebat:

Maine, in 14 feb. de valentine's day.eu si iubitul meu aniversam 9 luni de cand suntem imp.deci e un fel de dubla aniversare. ce sa ii fac cadou?sad [funda]

4 răspunsuri:
| nissan09 a răspuns:

Incearca un album photo in care sa pui niste poze cu voi doi

| ale290200 explică (pentru nissan09):

Are multe poze cu noi doi.si le are in rama.multumesc pentru raspuns!happy

| amalia12345 a răspuns:

Daca este o reletie serioasa si tu il iubesti si el la fel eu asi spune sa faci pasul cel marewinking(stii la c
e ma refer)

| ale290200 explică (pentru amalia12345):

Nu prea cred.happy vreau ceva mai special...asta e prea devreme