| pynnk a întrebat:

Maine ma intalnesc pentru a2a oara cu prietenul meu. si suntem cam timizi. ce am putea vorbi?:-s ce am putea face plss urgent dau funda cui imi da cele mai bune sfaturi si repede; x

2 răspunsuri:
| ali_8949 a răspuns:

Vei sti la cand vine momentul! Numai incearca ca sa te deschizi si tu si sa-l faci si pe el sa se deschida! Fa sa existe comunicarea!

| catshome a răspuns:

Intreaba cum s-a simtit de revelion, ce a primit cadou, intreaba-l de hobii-urile voastre, care e culoarea lui favorita... intrebari comune si banale intr-un fel...happy! Asa o sa va apropiati! BAFTA! fundita?